Kolle Beton

The Best Quality Products
Skaistums
komforts un dizains
Jūsu
mājas pamats

SIA «KOLLE BETON» piedāvātais bruģis: vācu kvalitāte par pieņemamām cenām

Ar bruģi noklātas ielas izskatās ne tikai sakoptas, bet tām arī tiek piešķirts respektabls vizuālais noformējums. Šis klājums spēj droši nokalpot desmitiem gadus ilgi un tam nav vajadzīga praktiski nekāda kopšana. Dekoratīvo flīžu ekspluatācijas laiks sasniedz 30 gadus un vairāk, un, ņemot vērā šo faktu, bruģis izmaksā ievērojami mazāk par asfaltbetona klājumu.

Uzņēmums SIA «KOLLE BETON» izgatavo dažāda izmēra, formas un krāsu plāksnes, ieskaitot tehnoloģiju «Сolor mix». Mūsu būvniecības materiāls tiek izgatavots pēc vibro-presēšanas tehnoloģijas ar mūsdienīgas vācu iekārtas “HESS Maschinenfabrik” palīdzību. Un tas ir tas pats Eiropas standartiem atbilstošais bruģis, kura cena ir pilnībā pieskaņojusies mūsu zemes cenām.

Bruģa klājuma vērtīgās īpašības

  • Bruģis ilgi kalpo un tam nav vajadzīgi nekādi papildus līdzekļu ieguldījumi. Vēl jo vairāk – šis būvniecības materiāls ir izmantojams vairākkārtēji, jo to pie vajadzības iespējams viegli demontēt un noklāt no jauna.
  • Sākotnējās klājuma labiekārtošanas izmaksas ļoti ātri attaisnojas. Ņemot vērā ikgadējos asfalta klājuma remontēšanas darbus, bruģa ieklāšanaizrādās daudz izdevīgāka, raugoties ilgtermiņa perspektīvas skatījumā.
  • Pateicoties klāšanas tehnoloģijai, klājums no atsevišķiem moduļiem brīnišķīgi iztur mehāniskās slodzes. Materiāls ir izturīgs pret nodilumu, bez tam, pati bruģa ieklāšana ļauj atsevišķiem blokiem cīnīties ar mitruma un ledus negatīvo iedarbību: ūdens nekrājas bruģa virspusē, bet gan izsūcas caur klājumu gruntī. Tādā veidā materiāls netiek bojāts un šādas plāksnes uzturēšanas izdevumi ir minimāli.
  • Gan pelēkajam (dabiskā akmens krāsā), gan arī krāsainajam bruģim, kura cena ir atkarīga no toņa, piemīt īpašs arhitektonisks izteiksmīgums. Krāsu un formu daudzveidība ļauj risināt dažādus dizaina un pat komerciālus uzdevumus. Blokus var izvietot zīmējuma vai ornamenta veidā, kā arī kāda logotipa formā, uzrakstu vai reklāmas veidā.
  • Raugoties no ekoloģiskā viedokļa, materiāls ir absolūti drošs: pateicoties savai ražošanas tehnoloģijai, bruģis, kura izgatavošanā pielietots betons, nesatur kaitīgas vielas, virsmai ir normāls izstarojošs fons.

Uzņēmums SIA «KOLLE BETON» ražo un piegādā betona bruģi, piedāvājot klientiem plašu formu un krāsu toņu asortimentu. Mūsu materiālam piemīt vērtīga priekšrocība salīdzinājumā ar konkurentiem: tas tiek izgatavots ar vislabākajām iekārtām, pateicoties kam tiek nodrošināta augsta izmēru precizitāte (pieļaujamā līnijveida nobīde ne lielāka par 1 mm). Bet tas ļauj mūsu pasūtītājiem vienkāršāk veikt būvdarbus un ieekonomēt laiku klājuma uzlikšanai, samazinot savus izdevumus.