Kolle Beton

The Best Quality Products
Skaistums
komforts un dizains
Jūsu
mājas pamats

Bruģēšanas ābece: bruģis

Jūs dzīvojat rajonā, kurā visas mājas šķiet vienādas? Mājas būvētas no blokiem un betona un patiešām ir ļoti līdzīgas. Tomēr Jums ir iespēja atšķirties, un šajā ziņā Jums palīdzēs bruģis, ar kuru Jūs varat izklāt piebraucamo ceļu, taciņas, izdaiļot iekšpagalmu vai dārza sienas. Izmantojot bruģi saviem celiņiem, Jūs ne tikai pārveidosiet Jūsu mājas vizuālo tēlu, Jūs arī izmantosies tādu produktu, kas ir ilgi kalpojošs, un ilgtermiņa perspektīvā spēs Jums ieekonomēt naudu, kad vienlaicīgi Jūsu kaimiņiem nāksies veikt ēku fasādes remontu vai piebraucamo ceļu rekonstrukciju.

Pāris vārdu par bruģi

Dažādi bruģa ražotāji, piemēram, mūsu uzņēmums „KolleBeton” Jums piedāvā ļauti daudz variantu, pateicoties kuriem Jūs varat izveidot savu ornamentu vai attēlu.

Ir pieejami vairāki bruģa tipi. Daži šī unikālā apdares materiāla veidi atgādina mūsdienīgu ķieģeli un tā sastāvā pamatā ir māls un slānekļa materiāli. Šādi bruģa tipi tiek izgatavoti speciālās krāsnīs pie ļoti augstas temperatūras – līdz pat diviem tūkstošiem grādu, kas paaugstina šī apdares materiāla kalpošanas ilgumu un izturību. Izmantojot šādu bruģi, un nevis blokus vai betonu, Jūsu mājai tiks piešķirts mājīgu siltums un sakoptībs.

Jūs arī varat izvēlēties vienkāršu trotuāra plāksni, kura atšķiras ar savu universālumu. Šāda plāksne neslīd, tāpēc ir ideāli piemērota Jūsu ceļa klājumam.

Jūs arī varat izmantot bruģi, kas izgatavots no betona, kas arī ir pietiekoši izturīgs apdares materiāls. Starp citu, daudzi patērētāji lētticīgi uzskata, ka šādi bruģa veidi pārsvarā tiek izgatavoti pelēcīgās un vienmuļās krāsās. Taču daudzi ražotāji, ieskaitot arī mūsu ražošanas uzņēmumu „KolleBeton”, ir šajā ziņā spēruši soli tālu uz priekšu. Bruģa izgatavošanas procesā tiek pievienoti pigmenti, tādā veidā iegūstot tonētu bruģakmeni, spējot klientiem piedāvāt pilnu spektra diapazonu un plašu asortimenta izvēli.

Izklājam ceļus: kāpēc tieši bruģis?

No betona izgatavots bruģis ir ideāli piemērots trotuāru un pat ceļu ierīkošanai, jo tas spēj izturēt gājēju kustību un neplaisā.

Lielākā dilumizturība piemīt, starp citu, bruģim, kas tiek izgatavots no akmens, kas ir iegūts dabiskā vidē. Bez tam, šāda bruģa pielietojums apdares darbos radīs pievilcīgu ārējo ainavu un piešķirs tai zināmu pirmatnīgumu. Starp citu, var gadīties, ka tieši šis variants Jums šķitīs vispieņemamākais, ja Jūs izlemsiet oriģinālā veidā noformēt savu piebraucamo ceļu mājai.