Kolle Beton

The Best Quality Products
Skaistums
komforts un dizains
Jūsu
mājas pamats

Bruģakmens. Īpatnības, daudzveidība, pielietojums

SIA “KOLLE BETON” piedāvā savus pakalpojumus dažāda veida un krāsu betona bruģakmens izgatavošanā. Ražošanā tiek izmantotas Color Mix tehnoloģijas, pielietojot mūsdienīgas vācu iekārtas, kā arī darbu paveicot visaugstākajā profesionālajā līmenī. Mēs nodrošinām arī ātru produkcijas nogādi pircējam.

Veidi un pielietojums

Pietiekami izturīgs un ilgi kalpojošs materiāls – bruģakmens būs piemērots laukumu, trotuāru un celiņu iekārtošanai. Šis materiāls ar katru gadu gūst aizvien plašāku popularitāti arhitektu, dizaineru un būvnieku vidū. Formu daudzveidība un krāsu risinājumi ir sevišķi piemēroti bruģakmens izvietošanai ap mājām, piešķirot teritorijai eiropeisku noformējumu. Šis materiāls var kalpot par celiņiem, kā arī par ceļu segumu.

Sevišķi izturīgs ir granīta bruģakmens, kura cena būs atkarīga no tā izgatavošanas tehnoloģijas. Šī ceļu seguma materiāla iegāde ir izdevīga, to pērkot tieši no ražotāja. Betona masai pievienojot klāt nedaudz granīta, bruģakmens iegūst augstākus ekspluatācijas raksturojumus. Pateicoties tam, mūsu klientu loks, kuri vēlas iegādāties šādu bruģakmeni, pastāvīgi pieaug.

Šāda materiāla visdažādāko pielietojuma variantu vidū tiek izšķirtas divas pamatsfēras – tā ir pilsētas teritorijas un privātā sektora labiekārtošana. Dekoratīvās funkcijas, ko nodrošina bruģakmens izklāšanas iespējas mozaīkas rakstu veidā, praktiski ir neierobežotas. Ārējā faktūra, ģeometriskās formas un krāsu saskaņošana, labiekārtojot ārpilsētas piemāju teritorijas, ļauj radīt dažādus dizaina efektus: senlaicīgas ainavas formēšana, izklājamās teritorijas atsevišķu sektoru akcentējums, ziemā neslīdošas celiņu virsmas u.c.

Izklāšana

Bruģakmens tiek izgatavots pēc noteiktiem standarta izmēriem, nodrošinot dažādas tā izklāšanas iespējas objektu teritorijās. Daži piemēri, kādā veidā iespējama bruģakmens izklāšana:

  • šuvi pie šuves;
  • izvērstā veidā, „viļņu veidā” vai pa „diagonāli”;
  • skujiņas veidā;
  • pītā veidā;
  • vēdekļa veidā;
  • krusta veidā un dažādos vēl citos variantos.

Izmantojot bruģakmens izgatavošanā vienīgi savas augstas tehnoloģijas iekārtas, SIA “KOLLE BETON” spēj garantēt produkcijas kvalitāti visos tā izgatavošanas posmos.

Ielikšana

Atšķirīgiem objektiem ir nepieciešami noteikti apstākļi, tāpēc bruģakmens ielikšana jāveic, ņemot vērā atsevišķus faktorus:

  • izturība pret slodzēm;
  • virsmas faktūras.

Piebrauktuvju un stāvvietu labiekārtošanas gadījumā piemērotāks būs bruģakmens ar nelīdzenu faktūras virsmu, ziemas periodā novēršot slīdēšanu. Bērnu rotaļu laukumiem ieteicamāks būs veselo gabalu zāģētais variants.

Atkarībā no tā, kādā veidā un uz kādas virsmas tiks uzklāts bruģakmens, atšķirsies gan materiāla iegādes cena, gan darbs ar to. Pateicoties šim materiālam, Jūs varēsiet izveidot neatkārtojamus pagalmu noformējumus vai izklāt celiņus, kas spēs nokalpot vairākām paaudzēm. Mūsu speciālisti atkarībā no izvirzītajiem mērķiem sniedz saviem klientiem noderīgas konsultācijas, kā arī palīdz izvēlēties tieši to mūsu produkcijas veidu, kas būs vispiemērotākais Jūsu prasībām.