Kolle Beton

The Best Quality Products
Skaistums
komforts un dizains
Jūsu
mājas pamats

Bruģa ražošana

Kā noris bruģa ražošana?

Ar bruģi vai trotuāra plāksnēm vairs nevienu nevar pārsteigt. Bruģa ieklāšana – vispopulārākais trotuāru rekonstruēšanas veids, kas tiek plaši pielietots lielās pilsētās, kā arī nelielās apdzīvotās vietās. Bruģis ir iecienīts arī savrupmāju un ārpilsētas vasarnīcu īpašnieku vidū, izklājot piemājas teritoriju ar bruģa mozaīkas veidojumiem. Mūsu kompānijā KolleBeton speciāli jums tiks izgatavots bruģis, no kura izklātais mozaīkas raksts ilgi spēs visus priecēt.

Bruģa ražošana tiek veikta, ņemot vērā visas mūsdienu tehniskās normas. Tāpēc mūsu produkcija ir pieprasīta gan Latvijā, gan arī aiz tās robežām.

Bruģa ražošana mūsu uzņēmumā noris vairākos posmos:

  1. Maisījuma izgatavošana.
  2. Maisījuma sastāvs ir atkarīgs bruģa tipa. Mēs izmantojam vairākus proporciju veidus, kuru sastāvā ir cements, smiltis, šķembas, dažādi plastifikatori. Ja mēs izgatavojam krāsaino bruģi, tad maisījumam pievienojam atbilstošas krāsvielas. Kad maisījums ir gatavs, tas tiek ievietots tam paredzētā formā.

  3. Manipulācijas ar formu.
  4. Līdz malās ar maisījumu piepildītas formas mēs ievietojam uz 30 sekundēm speciālās iekārtās, kas līdzinās vienmērīgi un ar nelielu amplitūdu vibrējošam galdam. Pateicoties šīm vibrācijām, formās ielietais betons sablīvējas. Ja tiek izgatavots krāsainais bruģis, no kura var izveidot skaistu un oriģinālu mozaīku, tad formas par 2/3 tiek piepildīta ar parasto betonu, un tikai 1/3 ir krāsainais. Liekais betons tiek nogriezts.

  5. Žāvēšana.
  6. No vibrogalda formas mūsu meistari pārvieto stalažu veida žāvējamajā daļā, kas ir horizontālā stāvoklī ideāli izlīdzinātas. Ja šīs stalažas nebūs ideāli izlīdzinātas, tad materiāls būs nekvalitatīvs. Bet tāda šāda nepareizi izgatavota bruģa ieklāšana vienkārši nebūs iespējama.

  7. Bruģa izņemšana.
  8. Vairākas dienas ilgi betona formas atrodas speciālā kamerā. Pēc tam mūsu speciālisti formas izņem, novieto uz vibrogalda, uz kura bruģis atdalās no formas.

    Jums ir vajadzīgs kvalitatīvs bruģis? Sazinieties ar mums un veiciet pasūtījumu! Mūsu kompānijā KolleBeton bruģa ražošana notiek ar mūsdienīgām iekārtām. Materiālu cenas pie mums ir zemas, bet klientu apkalpošana vienmēr ir augstā līmenī. Mēs priecāsimies jūs redzēt savu klientu vidū.