Kolle Beton

The Best Quality Products
Skaistums
komforts un dizains
Jūsu
mājas pamats

Bruģis – lielisks ceļa klājuma variants

Pašlaik būvniecībā diezgan aktīvi tiek izmantots augstākās kvalitātes bruģis. Daudzi ražotāji izgatavo šādu produkciju, taču ne visi pieliek pūles kvalitatīva produkta izveidē. Vēršoties kompānijā “KolleBeton”, Jūs noteikti saņemsiet tieši to, uz ko sākotnēji cerējāt.

Mūsu uzņēmuma darba priekšrocības

Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu, Jūs gūstat iespēju iegādāties lielisku materiālu, pie tam pastāv iespēja pašiem izvēlēties tā apmaksas un piegādes veidu. Produkcijas asortiments ir plašs un daudzveidīgs:

  • Bruģis un citas betona konstrukcijas, ko ražo mūsu uzņēmums, atšķiras ar visaugstāko kvalitāti un dilumizturību;
  • Ikviens klients var pats izvēlēties apmaksas veidu, norēķinoties par apmalēm un citu iegādāto produkciju;
  • Pārsedzes – tā ir produkcija, kuru Jūs varat pasūtīt ar piegādi, tāpat kā citas katalogā pieejamās pozīcijas.

Tas, ka trotuāra bruģis aktīvi nostumj malā pārējos ceļu pārklājumu veidus, kļuvis skaidrs jau sen. Pēc savām kvalitatīvajām un ekspluatācijas īpašībām tas, piemēram, neatpaliek no asfalta. Bet tā cena ir ievērojami zemāka. Un arī pats likšanas veids atšķiras ar savu ir vienkāršo un lēto procesu. Ko lai vēl saka par to, ka kvalitatīvas apmales un cita produkcija piešķir eiropeiskajām pilsētām brīnišķīgu ainavu dizainu.

Vēršoties kompānijā “KolleBeton”, Jūs varat rēķināties ar labu apkalpošanu. Mūsu augstu kvalificētie speciālisti noteikti Jūs iepazīstinās ar pilnu izlaistās produkcijas asortimentu un palīdzēs izvēlēties to sadarbības formu, kura Jūs noteikti apmierinās.

Betona pārsedzes ir augstas kvalitātes, keramzīta bloki un citas konstrukcijas – nav svarīgi, ko tieši Jūs vēlaties iegādāties. Jebkurā gadījumā Jūs būsiet apmierināti par šāda veida mūsu kopīgo sadarbību. Mēs augstu novērtējam pastāvīgos klientus un darījumu partnerus. Uzņēmuma reputācija vienkārši nevar tikt aizēnota ar negatīvu attieksmi pret klientu vai brāķa produkcijas izgatavošanu.

Mūsdienu patērētāji lielu uzmanību vērš jebkuru būvniecības materiālu kvalitātei, vai tas būtu betons vai trotuāra bruģis. Tāpēc visiem uzņēmumiem, kuri darbojas šajā tirgū, ir noteikti jāseko līdzi šādām tendencēm. Apmierinot savu klientu vajadzības, mēs tuvojamies savam izvirzītajam mērķim. Pie tam mūsu kompānijas darbinieki savā darbā nekad nepārkāpj caurskatāmības un godīguma principus.